Vooral nu, in deze tijd blijven onze vrijwilligers doorwerken. Ook al is het soms best ingewikkeld met alle maatregelen. En soms gaan onze vrijwilligers nog een stapje verder….

Deze week bracht één van onze vrijwilligers, Tilly, een prachtig presentje mee. Ik moet zeggen presentjes! Een hele lading ondergoedsetjes, splinter nieuw. Super mooi en we zijn er super blij mee. Alles in onze winkel is tweedehands, kinderkleding van hoogwaardige kwaliteit dat echt nog een ronde mee kan. Een bewuste keuze zodat de kinderen die wij helpen niet buiten de maatschappij komen te staan.

Ondergoed dat wij meegeven aan de kinderen, is altijd nieuw. U begrijpt vast waarom. Wij kunnen dit enkel inkopen als we beschikken over voldoende middelen. Mercikes lieve Tilly voor de onderbroekjes én iedereen van ons team mercikes dat jullie er elke keer weer zijn.