Open dag ‘Stichting elk kind telt mee’ op 20 mei  van 11.00 uur tot 14.00 uur .

De stichting Elk Kind telt mee bestaat inmiddels ruim 6 jaar.  Vanuit ons pand aan de Stationsstraat 18 te Nuth, werken wij nu anderhalf jaar .  Onze stichting zet zich in voor  kinderen van ouders met een kleine beurs . De kinderen, begeleid door  hun ouder(s),  kunnen bij onze stichting mooie en hippe kleren uitzoeken . Immers, hoe fijn is het niet als zij ook goed gekleed zijn, op school, of tijdens het sporten?

Het pand is normaal gesproken alleen toegankelijk voor onze cliënten. Tijdens de open dag, willen wij graag aan iedereen laten zien, waar wij onze cliënten ontvangen , hoe we hen helpen en welke keuze ze hebben aan kleding. Tevens willen we u met trots onze mooie locatie laten zien.

Wij krijgen al van veel mensen uit Nuth en omgeving mooie kleding: nu kan een ieder zien, wat wij met deze kleren doen!   Schroom niet ,kom gewoon gezellig binnen lopen, een kijkje nemen  en een kopje koffie of thee drinken.

Nieuwsgierig? Kijk alvast naar ons promotiefilmpje.

U bent van harte WELKOM!